instagram facebook

Cariere

Descoperă-ți cariera de vis în compania noastră dinamică și inovatoare! Ești în căutarea unei cariere stimulatoare într-o companie care prețuiește inovația și creșterea? Nu mai căuta! PoliLingua are nevoie de persoane talentate ca tine. Alătură-te echipei noastre uimitoare și hai să creăm ceva extraordinar împreună. Nu rata această oportunitate incredibilă de a face parte dintr-o comunitate înfloritoare. Fă primul pas către succesul tău, aplicând astăzi.

De ce ar trebui să te alături echipei?

Inovați

Alătură-te nouă pentru a modifica și modela viitorul cu soluții inovatoare.

Imputernicire

Faceți parte dintr-o echipă care dă putere persoanelor să își atingă potențialul maxim.

Uniți

Uniți forțele cu noi pentru a crea o lume unită în progres și prosperitate.

Susținere

Contribuiți la eforturile de sustenabilitate și construiți un viitor mai ecologic cu noi.

Inspiră

Deveniți o inspirație lucrând cu o echipă dedicată să aibă un impact pozitiv.

Alăturaţi-ne

Posturi vacante

PoliLingua Limited este o companie cu sediul în Marea Britanie care oferă o gamă completă de servicii de asistență lingvistică și de afaceri. Suntem specializați în traduceri, interpretariat, marketing multicultural, globalizarea site-urilor web, subtitrare și voice-over. Lucrăm cu clienți de profil înalt din întreaga lume, care au încredere în noi pentru a oferi servicii precise cu timpi de execuție rapizi.

Cu echipa noastră de profesioniști experimentați și procesele de asigurare a calității, garantăm rezultate de calitate superioară la prețuri competitive.

În prezent, căutăm un manager de vânzări cu experiență care să se alăture echipei noastre.

Candidatul ideal trebuie să posede excelente abilități de comunicare în limba engleză, să fie foarte organizat și să aibă capacitatea de a gestiona mai multe sarcini în același timp.

Atribuții:

  •     Localizarea de noi clienți care ar putea fi interesați de serviciile companiei noastre. Noi vom furniza instrucțiunile și mijloacele necesare pentru a face acest lucru.
  •     Lucrul cu clienții existenți.
  •     Furnizarea unui suport excelent pentru clienți.
  •     Informarea potențialilor clienți cu privire la gama noastră de servicii
  •     Bugetarea proiectului.

Noi furnizăm:

  •     Un mediu de lucru prietenos într-un birou nou.
  •     Posibilități de creștere profesională.
  •     Un salariu competitiv, plus o cotă nedelimitată din profit.
  •     Formare inițială la locul de muncă.

Cerințe:

  •     Muncitor, responsabil, cu spirit de inițiativă.
  •     Cunoașterea fluentă a limbii engleze în scris, citit și vorbit.
  •     Abilități excelente de negociere și comunicare (interacțiune eficientă cu clienții în limba engleză prin e-mail, messenger sau telefon).
  •     Cunoștințe de operare pe calculator (abilități de dactilografiere rapidă, familiarizat cu suita MS Office, browsere, etc.).
  •     Experiența anterioară de vânzări pe internet sau prin telefon constituie un avantaj.

Telefon mobil: +37360933888

Trimite CV

PoliLingua Limited este o companie cu sediul în Marea Britanie care oferă o gamă completă de servicii de asistență lingvistică și de sprijin pentru afaceri. Suntem specializați în traduceri, interpretariat, marketing multicultural, globalizarea site-urilor web, subtitrare și voice-over. Lucrăm cu clienți de profil înalt din întreaga lume, care au încredere în noi pentru a oferi servicii precise cu timpi de execuție rapizi.
Căutăm un agent de vânzări talentat și motivat care să se alăture echipei noastre. Agentul de vânzări va fi responsabil de generarea de noi afaceri, de menținerea relațiilor cu clienții existenți și de atingerea obiectivelor de vânzări.

Responsabilități:

  •     Construiți și mențineți relații cu clienții existenți și potențiali pentru a le înțelege nevoile și cerințele.
  •     Identificați și urmăriți noi oportunități de afaceri prin cercetare de piață, prospectare și generare de lead-uri.
  •     Colaborează cu alte departamente pentru a dezvolta și implementa campanii de marketing și promoții pentru a sprijini eforturile de vânzare.
  •     Furnizarea de rapoarte și previziuni de vânzări exacte și în timp util.
  •     Să rămână la curent cu tendințele din industrie, concurenții și cerințele de reglementare.

Cerințe:

  •     Diplomă de bacalaureat sau echivalent; de preferat o diplomă de licență în afaceri, marketing sau într-un domeniu conex.
  •     2+ ani de experiență în vânzări.
  •     Succes demonstrat în atingerea obiectivelor de vânzări și în construirea de relații cu clienții.
  •     Abilități excelente de comunicare și relaționare, cu fluență în limba engleză.
  •     Abilități puternice de analiză și de rezolvare a problemelor.
  •     Abilitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe.
  •     Competent în utilizarea Microsoft Office și a software-ului CRM.

Noi oferim:

  •     Salariu competitiv plus un procent din profit fără plafon.
  •     Instruire inițială la locul de muncă.

Dacă sunteți un profesionist în vânzări orientat spre rezultate, vă încurajăm să aplicați pentru această oportunitate interesantă de a vă alătura echipei noastre de vânzări și de a contribui la creșterea afacerii noastre.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la: hr@polilingua.co.uk

Trimite CV

Căutăm: Manager vânzări pentru echipa noastră.

Noi oferim: O bază de clienți extinsă și în creștere, un mediu de lucru prietenos, sprijin în punerea în funcțiune a lucrurilor, team building prin activități de agrement. Pe lângă un venit de bază atractiv, este și remunerare bazată pe performanță.

Sarcinile tale:

  • Vei extinde baza noastră de clienți pe piețele vorbitoare de germană prin apeluri calde și reci, vorbind activ ca intermediar în serviciile noastre.
  • Vei consilia și sprijini clienții noștri în nevoile lor de traduceri și alte servicii lingvistice, vei stabili bugete de proiecte și vei pregăti propuneri.
  • Dacă va fi necesar, vei avea grijă să actualizezi și să optimizezi site-ul nostru în limba germană.

Cerințe:

  • Cunoașterea fluentă a limbii germane.
  • Familiarizat cu programele comune MS Office și cu Internetul.
  • Trebuie să ai abilități de comunicare pentru a discuta cu clienții vorbitori de germană prin telefon, e-mail și alte programe de comunicare, comportament încrezător, comportament prietenos și deschis.
  • Să fii un jucător de echipă, gata de muncă, rezistent, motivat, de încredere și flexibil.

Simți că este vorba despre tine? Atunci așteptăm cu nerăbdare să primim aplicarea ta!

Așteptăm CV-ul Dvs. la adresa: hr@polilingua.co.uk
Telefon: +37360933888

Vom contacta candidații selectați.

Trimite CV

Talentul
tău
face
diferența