instagram facebook
Agent de vânzări limba engleză

PoliLingua Limited este o companie cu sediul în Marea Britanie care oferă o gamă completă de servicii de asistență lingvistică și de sprijin pentru afaceri. Suntem specializați în traduceri, interpretariat, marketing multicultural, globalizarea site-urilor web, subtitrare și voice-over. Lucrăm cu clienți de profil înalt din întreaga lume, care au încredere în noi pentru a oferi servicii precise cu timpi de execuție rapizi.
Căutăm un agent de vânzări talentat și motivat care să se alăture echipei noastre. Agentul de vânzări va fi responsabil de generarea de noi afaceri, de menținerea relațiilor cu clienții existenți și de atingerea obiectivelor de vânzări.

Responsabilități:

  •     Construiți și mențineți relații cu clienții existenți și potențiali pentru a le înțelege nevoile și cerințele.
  •     Identificați și urmăriți noi oportunități de afaceri prin cercetare de piață, prospectare și generare de lead-uri.
  •     Colaborează cu alte departamente pentru a dezvolta și implementa campanii de marketing și promoții pentru a sprijini eforturile de vânzare.
  •     Furnizarea de rapoarte și previziuni de vânzări exacte și în timp util.
  •     Să rămână la curent cu tendințele din industrie, concurenții și cerințele de reglementare.

Cerințe:

  •     Diplomă de bacalaureat sau echivalent; de preferat o diplomă de licență în afaceri, marketing sau într-un domeniu conex.
  •     2+ ani de experiență în vânzări.
  •     Succes demonstrat în atingerea obiectivelor de vânzări și în construirea de relații cu clienții.
  •     Abilități excelente de comunicare și relaționare, cu fluență în limba engleză.
  •     Abilități puternice de analiză și de rezolvare a problemelor.
  •     Abilitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe.
  •     Competent în utilizarea Microsoft Office și a software-ului CRM.

Noi oferim:

  •     Un mediu de lucru prietenos într-un birou nou.
  •     Posibilități de creștere profesională.
  •     Salariu competitiv plus un procent din profit fără plafon.
  •     Instruire inițială la locul de muncă.

Dacă sunteți un profesionist în vânzări orientat spre rezultate, vă încurajăm să aplicați pentru această oportunitate interesantă de a vă alătura echipei noastre de vânzări și de a contribui la creșterea afacerii noastre.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la: hr@polilingua.co.uk

Talentul
tău
face
diferența