instagram facebook
Manager de vânzări (de la 5 pm la 1 am)

PoliLingua Limited este o companie cu sediul în Marea Britanie care oferă o gamă completă de servicii de asistență lingvistică și de afaceri. Suntem specializați în traduceri, interpretariat, marketing multicultural, globalizarea site-urilor web, subtitrare și voice-over. Lucrăm cu clienți de profil înalt din întreaga lume, care au încredere în noi pentru a oferi servicii precise cu timpi de execuție rapizi.

Cu echipa noastră de profesioniști experimentați și procesele de asigurare a calității, garantăm rezultate de calitate superioară la prețuri competitive.

În prezent, căutăm un manager de vânzări cu experiență care să se alăture echipei noastre.

Candidatul ideal trebuie să posede excelente abilități de comunicare în limba engleză, să fie foarte organizat și să aibă capacitatea de a gestiona mai multe sarcini în același timp.

Atribuții:

  •     Localizarea de noi clienți care ar putea fi interesați de serviciile companiei noastre. Noi vom furniza instrucțiunile și mijloacele necesare pentru a face acest lucru.
  •     Lucrul cu clienții existenți.
  •     Furnizarea unui suport excelent pentru clienți.
  •     Informarea potențialilor clienți cu privire la gama noastră de servicii
  •     Bugetarea proiectului.

Noi furnizăm:

  •     Un mediu de lucru prietenos într-un birou nou.
  •     Posibilități de creștere profesională.
  •     Un salariu competitiv, plus o cotă nedelimitată din profit.
  •     Formare inițială la locul de muncă.

Cerințe:

  •     Muncitor, responsabil, cu spirit de inițiativă.
  •     Cunoașterea fluentă a limbii engleze în scris, citit și vorbit.
  •     Abilități excelente de negociere și comunicare (interacțiune eficientă cu clienții în limba engleză prin e-mail, messenger sau telefon).
  •     Cunoștințe de operare pe calculator (abilități de dactilografiere rapidă, familiarizat cu suita MS Office, browsere, etc.).
  •     Experiența anterioară de vânzări pe internet sau prin telefon constituie un avantaj.

Telefon mobil: +37360933888

Talentul
tău
face
diferența